Kouzelnice Lenka a ztracené štěstí

Kouzelnici Lence se nic nedaří. Tatínek jí věnuje kouzelnou minci a její život se rázem změní. Kdyby jen Lenka poslechla tatínka a nikomu minci nepůjčila...

Napínavý příběh, kouzelnické triky a navrch pár velkých dětských zamyšlení: Jaký je rozdíl v tom, když má člověk štěstí, nebo když je šťastný? Co je horší? Porušit tatínkova pravidla, nebo nesplnit kamarádský slib? Aha!?

. . . . . . . . . . . . . . . . .

O divadle

Interaktivní představení hraji od roku 2014. Představení probíhá formou storytellingu - vyprávím příběh, na pomoc si beru loutky, pomocí jednoduchých převleků vstupuji do různých rolí a hlavně využívám množství her a technik, které mi umožňují nechat děti vstoupit do děje jako herce. 

. . . . . . . . . . . . . . . . . 

Realizace představení

Délka představení je přibližně 45 minut.

Představení je určené primárně pro školáky 1. stupně a pro školkové děti od 4 let.  
K hraní potřebuji hrací prostor přibližně 5 x 4 metrů. Příprava představení trvá přibližně 15 minut (lze připravit mimo jeviště a přenést).

Ceník

Cena za dopolední představení pro školy a školky je 50 Kč/dítě. Obvykle hraji dvě představení pro dvě třídy po sobě (16 - 30 dětí na představení). Při větších objednávkách (od tří tříd více) jezdím více dní po sobě a lze dohodnout nižší cenu.

Představení pro veřejnost - Představení je maximálně pro 80 diváků (děti + dospělí).  Cena za víkendové, odpolední a večerní představení se domlouvá individuálně. 

Cesta do 25 km od Libčic N/V a Praha je zdarma, nad 25 km se cena domlouvá podle rozsahu hraní.