Kouzelnice Lenka a Zápytloun
Vánoční představení

Paní učitelka vypráví pohádku o skřetovi Zápytlounovi. Lenka však zjišťuje, že Zápytloun není jen pohádková postava. Skutečně existuje. Je to starý zahořklý skřet, který se jako malý se těšil na Vánoce, ale Ježíšek se u něj nikdy neobjevil. Po letech zklamaného očekávání přichází Zápytloun s nedobrým plánem. Když nechce Ježíšek přijít k němu, nepřijde k nikomu!

. . . . . . . . . . . . . . . . .

O divadle

Interaktivní představení hraji od roku 2014. Představení probíhá formou storytellingu - vyprávím příběh, na pomoc si beru loutky, pomocí jednoduchých převleků vstupuji do různých rolí a hlavně využívám množství her a technik, které mi umožňují nechat děti vstoupit do děje jako herce.

. . . . . . . . . . . . . . . . .

Realizace představení

Délka představení je přibližně 45 minut.

Představení je určené primárně pro školáky 1. stupně a pro školkové děti od 4 let.
K hraní potřebuji hrací prostor přibližně 5 x 4 metrů. Příprava představení trvá přibližně 15 minut (lze připravit mimo jeviště a přenést).

Ceník

Cena za dopolední představení pro školy a školky je 50 Kč/dítě. Obvykle hraji dvě představení pro dvě třídy po sobě (16 - 30 dětí na představení). Při větších objednávkách (od tří tříd více) jezdím více dní po sobě a lze dohodnout nižší cenu.

Představení pro veřejnost - Představení je maximálně pro 80 diváků (děti + dospělí). Cena za víkendové, odpolední a večerní představení se domlouvá individuálně.

Cesta do 25 km od Libčic N/V a Praha je zdarma, nad 25 km se cena domlouvá podle rozsahu hraní.