Workshop akrobacie pro děti a jejich rodiče

Jaroslav Hejnic a jeho dcera Ema nabízejí jednorázové i dlouhodobé workshopy akrobacie pro děti a jejich rodiče.

Naším cílem není vychovat z dětí malé akrobaty, ale pomocí jednoduchých cvičení rozvíjet základní motorické schopnosti a dovednosti a zároveň posilovat pozitivní vztah mezi rodičem a dítětem. Když budeme náplň setkání bagatelizovat, jde o to, že děti po rodičích lezou, stojí na nich a visí hlavou vzhůru i dolů. Děti se učí, jak vyztužit tělo, pracovat s těžištěm a další užitečné dovednosti. Rodič má při tomto "dovádění" nezastupitelnou úlohu. Dodává dítěti pocit jistoty, slouží mu jako "cvičební náčiní" a učí se společným cvikům, kterými se lze blýsknout před kamarády a dalšími rodinnými příslušníky.

Kurz vychází z cirkusových technik a z procvičovacích her pohybově rozvojové metodiky Veronicy Sherborne a cirkomotoriky Riki Taeymans a z vlastních zkušeností obou protagonistů.

Věk účastníků: 5 - 8 let

Cena:
Vzhledem k tomu, že tento projekt děláme hlavně pro radost, lze domluvit i nefinanční vyrovnání, stačí nám například ubytování pro čtyřčlennou rodinu na pěkném místě (a nemusí to být hotel) a rádi u vás budeme učit i zadarmo. Ozvěte se a něco vymyslíme :-)
V případě, že opravdu potřebujete utratit peníze, bereme dva tisíce korun za workshop.